Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Marked og salg Eric Tryland eric@sginfo.no
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

24 Hours festival

24 Hours festival gir barn og unge en unik opplevelse av livsglede, satt i en ramme av aktiviteter, musikk, forkynnelse og utfordringer, der Jesus blir et naturlig midtpunkt. Festivalen er rettet mot barn i aldersgruppen 4.-7.kl, og ønsker å nå bredt i den aktuelle aldersgruppen, ikke minst blant gutter. 24 Hours festival skal være en festival forankret i det lokale arbeidet, som gir inspirasjon og påfyll både for ungene og for de som står på i det lokale arbeidet. Døgnet på 24 Hours Festival består av ekstreme aktiviteter, nye venner, spennende festivalopplevelser og kreativ forkynnelse, og i år er temaet SAU!

Vi har fylt opp bilen med alt som skal til for å lage en unik festival, og hvis du vil, kommer vi til en idrettshall nær deg. Gjennom samarbeid med lokale barnegrupper/menigheter håper vi å arrangere en festival du sent vil glemme.. For mer informasjon og eventuell booking; ta kontakt med 24 Hours Festival-koordinator Kristin Brandsæter gjennom «kontakt oss» i menyen til venstre, eller send en mail til kristin@sginfo.no.

www.24festival.no

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48