Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Brosjyrer

Nyhetsbrev
Vi har som målsetning å sende ut et nyhetsbrev på e-post hver måned frem til festivalen.
Vi har allerede ca 1000 personer som mottar vårt nyhetsbrev på mail, send oss e-postadressen din så vil du også få tilsendt dette.

Ja! Jeg vil ha tilsendt nyhetsbrev.

Brosjyrer & Plakater
Hver år produserer vi brosjyrer, plakater og Skjærgårdssangavis.
Dette sender vi svært gjerne hjem til deg som ønsker mer informasjon.
Vi vil svært gjerne sende dette til deg.

Ja! Jeg vil ha tilsendt brosjyer, plakater og Skjærgårdssangavis.

Menighetskontakt

Vi har et hundretalls menighetskontakter rundt om i landet. Dette er personer som på en spesiell måte er Skjærgårdssangambassadører i sine menigheter. Å være menighetskontakt er ingen stor jobb, det betyr bare at du får tilsendt noen ekstra plakater og brosjyer som vi ber om at du deler ut i din menighet.
Dersom du kunne tenke deg å bli en slik menighetskontakt så setter vi pris på at du ringer oss.

Ja! Jeg vil være menighetskontakt.

Ta kontakt med:

Morten Skjævestad
morten@sginfo.no
Mobil: 915 82 214

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48