Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Marked og salg Eric Tryland eric@sginfo.no
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Bussene kommer…

Noen ildsjeler har satt opp felles bussreiser fra ulike steder i landet, som det er mulig å hekte seg på. Fra Trondheim går det en buss, og fra Vegårdshei går det en buss.
Ønsker du å sette opp bussreise fra ditt området kan du ta kontakt med oss på post@sginfo.no, så vil vi være med å spre informasjonen i våre kanaler.

Ønsker du å være med på bussreisen fra Trondheim kan du ta en titt på denne linken: Buss fra Trondheim
Ønsker du å være med på bussreisen fra Vegårdshei kan du ta kontakt med Erling Myre på erlinmyr@online.no.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48