Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Frivillig

JOBBE SOM FRIVILLIG?
Vi er en stor gjeng som gir alt for å skape «the best festival this side of heaven». Uten den frivillige innsatsen ville det være helt umulig å arrangere Skjærgårds Music&Mission Festival. 
Som frivillig forplikter du deg til å jobbe minst 7 timer om dagen. Du får festivalpass og du får spise i medarbeider kantinen for en billig penge og en enestående mulighet til å være med i et fantastisk arbeidsfellesskap.

Skjærgårds er organisert utifra disse 5 sektorene:

•    TEKNISK

Alt som har med teknisk gjennomføring av festivalen. Lyd & Lys, Film, Foto, Media osv.

•    KIOSK&BISTRO

Uten mat og drikke…blir det sjelden noe moro. Her er du med og sørger for at vi alle får nok mat og drikke underveis.

•    OMRÅDE

Det er mange mennesker som er samlet på et relativt lite område. Her må vi jobbe for at alle får parkert, at alle får en god teltplass, at doene blir tømt og at området er pent og ryddig.

•    PROGRAM

For å gjennomføre et så tettpakket program som Skjærgårds tilbyr trenger vi dedikerte mennesker til å sørge for at ting blir gjort. Artister skal kjøres, kjøreplaner skal følges, scener skal ryddes, backstage skal fungere.

•    ADMINISTRASJON

Festivalkontor, sikkerhet og medic er hovedområder for administrasjon.

Hvis du kunne tenke deg å være med som frivillig på Skjærgårds 2014 så må du sende oss en mail og fortelle litt om deg selv og hva du kunne tenke deg å jobbe med.

Vi ønsker også navnet på en  referanseperson vi kan ta kontakt med.

GODT VOKSEN?
Vi trenger flere voksenpersoner som er villige til å gjøre en innsats for våre ungdommer. 
Er du godt voksen og har tid og erfaring som du ønsker å dele så setter vi pris på at du sender oss noen ord ; post@sginfo.no
eller ringer oss på 928 81 346.

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48