Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Frivillige

Skjærgårdssang er mer enn bare en kristen musikkfest.

Arrangementet i Skjærgårdshallen i Langesund er også en stor folkefest og ikke minst en unik møteplass for alle menighetene i Bamble. Bærebjelken i arrangementet er de over 200 frivillige medarbeiderne fra menighetene som bidrar med alle mulige oppgaver.

Vi har delt opp de frivillige i 5 forskjellige sektorer.

Administrasjon
De håndterer alt med billetter og har ansvar for festivalkontoret og er selve nerven i festivalen. Lurer du på noe er det dit du går. Rød t-skjorter

Område
De har ansvaret for at hallen og området rundt er ryddig og ordentlig. De har også ansvar for all parkering av biler, bobiler,og transport til og fra parkeringsområder. Blå og oransje t-skjorter.

Catering

De sørger for mat til alle deltagere, frivillige og artister. Menyene utvikles hele tiden og i fjor var det hjemmelagede fiskeburgere som var nytt på menyen. Sulten? Se etter medarbeidere i grønne t-skjorter.

Teknisk
De liker helst å calle seg «crew». Her legges det ned mye arbeid i scene, lys, lyd og filmproduksjon. Dette er medarbeidere i sorte t-skjorter.

Stab
Den siste sektoren har ansvar for program, markedsføring, artister, flybilletter, transport av artister, hotell. Det er de som jobber med festivalen hele året. De er som regel kledd i egne klær, men du kjenner dem igjen ved at de løper hektisk rundt om på området.

 

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48