Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Har du lyst til å reise på team? Roadservice?

www.youtube.com/watch?v=-DgxDQ8y5KY

Et år på team er et spennende og utfordrende år. Du får bruke ett år på det du liker, og du får utfoldet deg på mange områder. Kanskje dette er noe for deg?

Roadservice er et team med ungdommer som reiser på turné i Norge.
De underviser, spiller, synger, danser og bruker sine talenter i møte med konfirmanter og ungdomsgrupper.
Som en del av Roadservice er du elev ved Grenland folkehøgskole, i Porsgrunn. Her får du mulighet til å følge ulike fag, og samtidig har Roadservice egen undervisning, øvingstid og oppfølging fra egen veileder.
Timeplanen varierer fra uke til uke, men i hovedsak er teamet ca. annenhver uke på skolen og ute på turné.
Det er en god kombinasjon å være på team og å være elev på folkehøyskole. Ute på turné får du utfoldet og utfordret deg sammen med resten av teamet, og på Grenland FHS får du være en del av et større miljø hvor du har en tilhørighet, og du har et sted å komme hjem til.

En kveld på turné har en ramme på tre timer.
Disse timene er fylt med trosopplæring, konsert, show, dans og mye mer, alt etter hva teamet velger å sette sammen.

Året på team starter og avsluttes som medarbeider på Skjærgårds Music and Mission Festival, hvor du blir godt kjent med Skjærgårds fra innsiden, og du blir utrustet til å bli en god Skjærgårdsambassadør.
Roadservice er et samarbeidsprosjekt mellom Skjærgårdsgospel, Kirkens Nødhjelp og Grenland folkehøgskole.

Synes du dette høres spennende ut, har du lyst å vite mer om Roadservice?
Da hører vi gjerne fra deg!

Ta kontakt med prosjekt- og bookingansvarlig:
Line Kittelsen
975 11447
bookingrs@sginfo.no

Søknadsfrist: Fortløpende

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48