Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Teamet

mot-teamet

Vi er Roadservice – et team med ungdommer som reiser rundt og holder trosopplæringsopplegg og konserter for konfirmanter – i alle Norges kriker og kroker!
Teamet består i år av tre personer; Bjarte (20) fra Alta, Malin (19) fra Eydehavn og Ørjan (19) fra Flekkerøy. Vi underviser, synger, spiller gitar og piano. Vårt ønske er å spre mye glede der vi er på besøk!

Vi er sendt ut av Skjærgårds Music and Mission og Kirkens Nødhjelp og sammen med dem leverer vi undervisning og konsert- skreddersydd for konfirmanter! I løpet av året skal vi besøke rundt 60 menigeter i Norge, og det gleder vi oss til!

Når vi ikke er på veien er vi elever ved Grenland folkehøgskole, og her trives vi godt!

Vi håper å møte deg på veien!
-Roadservice-

Trykk her for booking, kontakt.

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48