Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Teamet

mot-teamet

Roadservice 13/14 teller tre medlemmer: Bjarte (20) fra Alta, Malin (19) fra Eydehavn og Ørjan (20) fra Flekkerøy. Når Roadservice ikke er på turné er de elever ved Grenland folkehøyskole, i Porsgrunn. Denne gjengen sprer mye glede og er du en av de heldige som skal ha dem på besøk er det bare å glede seg!

«Vi er Roadservice – et team med ungdommer som reiser rundt og har trosopplæringsopplegg og konserter for konfirmanter i alle Norges kriker og kroker! Vi er fem personer som sammen synger og spiller gitar.
Sendt ut av Skjærgårds Music and Mission og Kirkens Nødhjelp, og sammen med dem leverer vi undervisning og konsert skreddersydd for konfirmanter!
Til vanlig bor vi på Grenland folkehøgskole når vi ikke er på veien. Iløpet av året skal vi formidle og opptre for tilsammen rundt 10 000 konfirmanter, og avslutter året på hovedscenen på Skjærgårds Music and Mission Festival 2013!
Vi gleder oss til å møte dere på veien! -RS»

Bibelvers:
Og la alt dere sier og gjør, skje i Herren Jesu navn, med takk til Gud, vår Far, ved ham.
Kolosserbrevet 3.17

Trykk her for booking, kontakt.

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48