Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Om oss

 

Skjærgårds Vinter er nyeste medlem av Skjærgårdsfamilien, og skal avholdes for første gang i Ål i Hallingdal 20.-23.februar 2014. Festivalen er myntet på ungdommer og unge vokse med og uten barn, og programmet er preget av konserter, seminarer, cafeer, møter og et lass av vinteraktiviteter. Vi liker å omtale festivalen som ”en festival også for deg som ikke er født med ski på «bena”, og mener med det at dette er en festival som skal passe for alle, enten du er i fjellet så ofte muligheten byr seg eller om du foretrekker å sitte på café å nippe til en kopp Latte.

Festivalen er et samarbeid mellom Stiftelsen Skjærgårdsgospel og Gulsrud AS, og den vil finne sted i sentrum av Ål i Hallingdal. Her er det fasiliteter som passer for enhver smak, enten det er snakk om overnatting, programtilbud eller sosiale sammenkomster. Vi håper mange finner veien til Ål, enten det er med buss, egen bil eller Bergensbanen, som har stopp 5 minutter fra Idrettshallen.

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48