Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Påmelding til Russetreffet 2014

»Russetreffet i Kragerø er for mange høydepunktet i russetiden. I fjor samlet vi over 700 russ til rusfritt russetreff med konserter, møter, seminarer og aktiviteter i Kragerø. Meld deg på som enkeltperson, eller samle vennegjengen og reis som gruppe.

Billetten inkluderer alle konserter, seminarer, 4 måltider og overnatting i Kragerøhallen. Ønsker dere alternativ overnatting, ta kontakt med Kragerø Sportell for tilbud på russehotell; www.kragerosportell.no

Vel møtt til den beste starten på russetiden!

VANLIG PÅMELDING

Her melder du deg på som enkeltperson.
Pris: 900,- + billettavgift t.o.m 31.03.13 (1100,- etter denne datoen)

 

FOR GRUPPER

Her oppretter du som gruppeleder en ny gruppe.
NB! HVIS DU IKKE ER GRUPPELEDER MÅ DU MELDE DEG PÅ VIA LINK SOM DU FÅR AV DIN GRUPPELEDER.

Dette gjelder for grupper på 10 personer eller flere.

Pris: 800,- + billettavgift t.o.m 31.03.13 (900,- etter denne datoen)

Billetter refunderes ikke.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48