Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Skjærgårds = Trosopplæring

Vi har nå beskrevet  innhold og metodikk i våre tiltak rettet mot barn og ungdom.
Beskrivelsen er tilpasset trosopplæringsplanen for Den norske kirke.
Planen for det enkelte tiltaket kan brukes som det er.
For en grundigere presentasjon av den enkelte festival ber vi deg lese magasinet
vårt.
Vi opplever at våre tiltak treffer godt i målgruppen. Derfor er vår oppfordring at dere
inviterer bredt. Samarbeid gjerne med nabomenigheten! Og for all del: Kontakt oss
hvis det er noe vi kan hjelpe dere med!

Vi i Skjærgårdsgospel ønsker å tilby tydelige festivaler og arrangementer, lokalt og
sentralt, som dere sammen med deres unge kan oppleve alle trosopplæringens aspekter.
Skjærgårdsgospel er en verktøykasse for Kristen-Norge.

Bruk oss!

TROSOPPLÆRINGSPLAN SKJÆRGÅRDSGOSPEL

MAGASIN MED PRESENTASJON AV STIFTELSENS ARBEID

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48