Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Billetter

Billetter til Skjærgårds Vinter vil du få kjøpt på www.checkin.no. Kjøper du festivalpass for hele helgen vil du også få med et 2-dagers pass i alpinbakken.

Overnatting KUN 100,- pr.døgn inkludert frokost. Overnatting er tilleggsvalg. Hvis du ønsker mer hotellovernatting eller vil overnatte på andre steder bestilles dette separat.

PRISER

ENKELTPRIS
990,- pr.person inkl 2.dagers skipass.
Overnatting m/frokost 100,- døgnet. (tilleggsvalg)

VENNE/FAMILIEPAKKE ( Fra 4 personer)
790,-pr.person inkl 2.dagers skipass.

Barn under 12 år gratis festivalpass uten heiskort.*
Overnatting m/frokost 100,- døgnet. (tilleggsvalg)
Overnatting i 3/4/5 mannsrom. Mange med egen dusj på rommet.
* Skipass barn 300,- for 2xdager.

GRUPPEPRIS
Grupper over 10 ta kontakt med Are for eget tilbud.( 45 02 07 77 )

KUN WEEKEND?
KOM I HELGEN! KUN 590,- uten skipass.
Skipass 1xdag 200,- / Kjøpes i Ål.

Velkommen til Skjærgårds Vinter!

 

Billetter som selges i festivalkontoret/døra:
Dagspass Torsdag: 300,-
Dagspass Fredag: 400,-
Dagspass Lørdag: 400,-
Kveldssamling Fredag, Hallen: 150,-
Konsert Jesus Loves Electro, Hallen: 200,-
Konsert Humming People, Hallen: 200,-
Konsert Leeland, Hallen: 200,-
Konsert Humming People, Håp: 100,-
Seminar Cafe Håp Fredag: 100,-
Seminar Cafe Håp Lørdag: 100,-
Live Scene, Torsdag: 100,-
Live Scene, Fredag (m/Hansam (SE)): 100,-
Live Scene, Lørdag: 100,-
Konsert Steph MacLeod, Kirken: 150,-
Konsert Mosaic feat. Samuel Ljungblahd, Kirken: 150,-
Konsert Garness, Kirken: 150,-

Middagsbuffet selges på festivalkontoret
Middagsbuffet Thon Fredag: 149,-
Middagsbuffet Thon Lørdag: 149,-

 

Er du fra Trøndelag? Da kan denne linken være noe for deg!:  Fellestur fra Trøndelag

Fellestur fra Vegårshei-Kragerø-Porsgrunn-Skien kontakt ; Sven 928 81 346 / sven@sginfo.no

 

Stands:

Ønsker du å stå på stand med din organisasjon/skole under Skjærgårds Vinter kan dette bestilles på https://www.checkin.no/event/10713/stand-paa-skjaergaards-vinter

Introprisen på stand er 4000,-, og vi har kun 15 plasser!

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48