Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Marked og salg Eric Tryland eric@sginfo.no
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Billetter

Billetter til Skjærgårds Vinter vil du få kjøpt på www.checkin.no.Kjøper du festivalpass for hele helgen vil du også få med et 2-dagers pass i alpinbakken.

Prisene er som følger:
Festivalpass Torsdag – Søndag: 990.- + billettavgift

Grupper over 10 personer får 10% rabatt, og grupper over 30 personer får 30% rabatt.

Ta kontakt med are@gulsrudleirsted.no
Billetter kan bestilles på www.checkin.no

Er du fra Trøndelag? Da kan denne linken være noe for deg!:  Fellestur fra Trøndelag

 

Stands:

Ønsker du å stå på stand med din organisasjon/skole under Skjærgårds Vinter kan dette bestilles på https://www.checkin.no/event/10713/stand-paa-skjaergaards-vinter

Introprisen på stand er 4000,-, og vi har kun 15 plasser!

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48