Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Team Skjærgårds /
Program SGMM
Line Lundstrøm line@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Marked og salg Eric Tryland eric@sginfo.no
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Dagsprogram

Vi gjør oppmerksom på at programmet er under utarbeidelse og at endringer kan forekomme.

TORSDAG

Hallen:
19:00 Registrering

19:00-23:00 Café

21:00 Jesus Loves Electro

Café Håp:
21:00 – 02:00 Café

Live Scene:
22:30 – 02:00 Café

00:30 Live Quiz

Ål Kirke:
23:00 Steph MacLeod (UK)

FREDAG

Hallen:
10:00-13:00 Frokost Café

11:00 Bibeltime

18:30-00:30 Café

19:30 Talkshow med bl.a. Samuel Ljungblahd og Hannes Perder (Hansam)

21:30 Leeland (US)

Café Håp:

12:00-20:00 Café

13:00 Humming People feat. Steph MacLeod (UK)

15:00 Seminar med Jesus Loves Electro, «Shit in, Shit Out; Facebook som misjonsplatform og merkevarebygger»

21:30-00:00 Café

Live Scene:
12:00 – 19:30 Café

17:00-19:00 Live After Ski

21:30-02:00 Café

00:00 Hansam (SE)

01:00 Live Quiz

Kirken:
23:00 Mosaic og Samuel Ljungblahd (SE)

Thon Hotel:
16:00-20:00 Middagsbuffet

Ål Skisenter:
10:00 – 16:30 Åpen bakke

13:00 – 13:15 Apell, oppmøte på toppen av Fjellheisen 12:45.

Kyrkjestugu:
10:00 – 11:00 Barnepark

11:00 – 12:30 Opplegg for barna

14:30 – 16:00 Opplegg for barna

16:00 – 18:00 Barnepark

Generellt:
13:00 – 15:00 Vinteraktiviteter, se egen fane på nettsiden for info

LØRDAG

Hallen:
10:00 – 13:00 Frokost Café

11:00 – 12:00 Bibeltime

21:00 – 00:30 Café

22:00 – 23:00 Humming People

Café Håp:

12:00-00:30 Café

15:00 Seminar med Ny Generasjon. Kristen på skolen

Live Scene:
12:00 – 16:30 Café

19:00 – 02:00 Café

20:00 – 22:00 After Ski

01:00 Live Quiz

Kirken:
00:00 Konsert Garness

Thon Hotel:
15:00-17:00 Middagsbuffet

19:00 – 22:00 Middagsbuffet m/ musikk av Roadservice

Ål Skisenter:
10:00 – 16:30 Åpen Bakke m/musikk av Jesus Loves Electro

13:00 – 13:15 Apell, oppmøte på toppen av Fjellheisen 12:45.

17:00 – 19:00 Vintershow med konserter av Jesus Loves Electro og Hansam, skishow, snøscootershow og konkurranser

Ål Barneskule:
10:00 – 11:00 Barnepark

11:00 – 12:30 Opplegg for barna

14:00 – 15:00 Barnepark

15:00 – 16:00 Opplegg for barna

Ål Sentrum:
13:00 – 14:00 Show i sentrum

 

SØNDAG

Café Håp:
10:00 – 11:00 Frokost Café

12:00 – 13:30 Café

Kirken:
11:00 Gudstjeneste

Menighetshuset:
11:00 Søndagskole

Thon Hotel:
12:00 – 14:00 Lunsj

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48