Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!


Våre festivaler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec quam est, feugiat vitae luctus vel, ultrices ac ipsum. Duis a purus nisl, sit amet accumsan eros. Nulla facilisi. Suspendisse orci augue, fringilla blandit dignissim ac, imperdiet sit amet magna. Mauris a nisl et mi tincidunt ultrices. Aenean eu diam non lorem pulvinar vehicula. Sed lectus arcu, ultricies at mollis vitae, commodo eu turpis. Pellentesque ullamcorper elementum turpis nec convallis. Proin sed cursus lorem. Donec elementum molestie dui, posuere placerat lorem luctus vel. Integer sapien massa, luctus at imperdiet eu, dapibus quis est. In nec laoreet mi. Integer cursus bibendum lacinia. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Proin tristique, mauris sed rhoncus imperdiet, enim arcu condimentum mauris, sit amet congue odio mauris at urna. Maecenas pretium, elit in dapibus pretium, neque enim elementum lacus, pellentesque pulvinar elit nulla eget augue.

Nullam hendrerit mattis ipsum, et ultricies felis sagittis sit amet. Cras leo leo, blandit sit amet facilisis viverra, volutpat nec risus. Proin non sem vitae ipsum faucibus tempor. Cras et lorem vitae nisi tempus dictum vel at justo. Donec orci orci, fermentum cursus tempus non, lobortis vitae velit. Donec vel diam justo, sit amet gravida felis. Proin lobortis iaculis tincidunt. Maecenas pulvinar laoreet ultricies. Quisque interdum lacinia sem, et congue erat malesuada at. Aliquam nec massa velit, ut feugiat mauris. Curabitur et nunc nibh, quis egestas mi. Suspendisse quis lacinia neque. Curabitur vestibulum convallis magna, vitae posuere nisl dictum tempus.

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48