Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Mat

Skjærgårds Kiosk & Bistro

Om det er den største Nachostallerkenen eller jordbær med softis som frister så kan du være sikker på å finne god mat på Skjærgårds. De frivillige i Skjærgårds Kiosk & Bistro gjør sitt ytterste for å servere den beste festivalmaten de kan tenke seg. Her går vi ikke på kompromiss hverken med størrelser på porsjoner eller kvalitet på maten. Vi er stolte av å kunne servere god mat på festivalen. Nå er det jo slik at man kan ikke spise «ute» hver dag og for dem som foretrekker å ordne maten selv så legger vi  tilrette for det. Det blir satt opp store fellesgriller på campingområdene og pølsene kjøper du i Skjærgårdsbutikken. Frokosten får du rykende varm på Oasen Bakeriet, våre bakermestere står tidlig opp for å gi deg en god start på dagen. Hvis du har med forsyninger hjemmefra så er det mulig å bytte kjølelementer for å forsøke å holde det kaldt. Men vi er ganske sikre på at du ikke reiser fra Risøya uten å ha forsøkt deg på noe av det vi serverer.

Velkommen til Skjærgårds Kiosk & Bistro

Oasen Grill

Oasen Bakeriet

Sjøbua

Pleasure Island Kiosk

Sareptavogna

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48