Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

midlertidig-billettside

BILLETTPRISER 2014

FULL PRIS
Ukespass: 1800,-
Langweekend: 1250,-
Weekend:900,-
Tir/Ons/Tor: 400,- pr.dag
Fredag/Lørdag:500,- pr.dag
Søndag: 150,-
Kjøpes ved inngang. Ved kjøp av dagsbilletter kommer det campingavgift på 50,-i tillegg hvis du skal være over til neste dag. Kjøpes på Risøya.

ENKELTBILLETTER FORHÅNDSSALG T.O.M FREDAG 27.JUNI
Ukespass: 1500,-
Langweekend: 1100,-
Weekend: 800,-
Tir/Ons/Tor: 300,- pr.dag
Fredag/Lørdag: 400,- pr.dag
Søndag: 100,-
Bill.avgift kommer i tillegg.
Ved kjøp av dagsbilletter kommer det campingavgift på 50,-i tillegg hvis du skal være over til neste dag. Kjøpes på Risøya.
Bestill her

VENNEPAKKE ( for 4/6/8/10 personer) / T.O.M FREDAG 27.JUNI
Det er alltid hyggelig å reise på tur med venner.
Ukespass: 1400,-
Langweekend: 1000,-
Weekend: 750,-

Kommer snart på www.checkin.no

GRUPPEBILLETTER FORHÅNDSSALG (Grupper over 20) T.O.M FREDAG 27.JUNI
Ukespass: 1350,-
Langweekend: 990,-
Weekend: 720,-

Kommer snart på www.checkin.no

Grupper over 20 får en gratis reiseleder
Grupper over 30 får to gratis reiseledere
Grupper over 40 får tre gratis reiseledere

GRUPPEFORDELER
FORDEL 1
I tillegg til grupperabatt på gir vi gruppeledere et
gavekort på kr 500,- pr 10. deltagere i gruppen. Kortet får du ved ankomst Risøya.
Dette kan brukes på Skjærgårdsbutikken under festivalen.

FORDEL 2
Grupper over 30 får en reiseleder gratis.
Grupper over 40 får to reiseledere gratis.
Grupper over 50 får tre reiseledere gratis.

FORDEL 3 NY (Grupper over 30)
Vi vil gjerne gjøre stas på dere som gjør en innsats og får med dere større grupper på Skjærgårds.
Alle som har grupper over 30 personer får mulighet til å sende en person med Skjærgårdsstaben på tur til Big Church Day Out i England.Big Church Day Out har i løpet av få år blitt den største kristne festivalen i Europa.Vi betaler din flybillett og inngang til festivalen. Du bestemmer selv om du vil overnatte i telt eller overnatte på hotell. Underveis på festivalen vil vi du få anledning til å være sammen og snakke litt om hvordan vi ser for oss Skjærgårds i årene som kommer.

 

 

 

 

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48