Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Om oss

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eu facilisis est. Aenean lacinia tellus quis lacus vehicula posuere. Aliquam erat volutpat. Morbi a lacus vel elit accumsan lobortis eget a arcu. Etiam non dolor eget orci pharetra porta condimentum quis risus. Sed vitae orci molestie ante tincidunt tincidunt. Duis vel pretium lorem. Sed pulvinar, metus et gravida iaculis, nunc lectus fermentum enim, eu pharetra arcu neque ac augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur sed tellus enim. Nullam a nulla massa.

Aliquam ac magna eu libero semper viverra nec bibendum lectus. Quisque sodales nibh a tellus facilisis pharetra. Fusce non ligula eu magna gravida egestas. Duis at libero sapien. Nullam eleifend, ligula ut interdum malesuada, metus orci placerat erat, eu commodo magna dui egestas turpis. Nam a leo tempor odio laoreet lobortis. Mauris rhoncus nibh tristique leo tincidunt imperdiet. Aliquam ultricies mollis arcu, id tristique risus gravida quis. Praesent gravida urna vitae dui consequat malesuada. Nulla et massa felis, nec sodales mi. Sed sem urna, rutrum a scelerisque vel, ultrices non nisl. Curabitur egestas nisl enim, a fringilla leo.

Donec ultricies leo tempus lacus posuere ac lacinia urna lobortis. Suspendisse consequat, ligula ac malesuada tempus, quam quam bibendum nisi, non iaculis diam augue non elit. Maecenas gravida convallis pellentesque. Suspendisse ligula arcu, blandit ac dictum a, molestie eu eros. Phasellus eget sodales nisl. Aliquam pretium enim vel lectus porta laoreet. Phasellus fermentum dignissim urna ut porttitor. In hac habitasse platea dictumst. Aliquam nibh nulla, lobortis in tempor quis, gravida nec libero. Vivamus condimentum, velit id commodo sodales, velit lacus venenatis odio, ac posuere urna arcu eu risus.

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48