Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Overnatting

Velkommen til Ål.

Thon Hotel Hallingdal er beliggende midt i sentrum av Ål, 300 m fra Riksveg 7 og Ål Stasjon.
Vi har 67 nyrenoverte rom, fordelt på dobbeltrom og familierom inntil 6 personer.
I tillegg har vi restaurant og cafe, møtelokaler og festlokaler.
Thon Hotel Hallingdal, familiehotellet midt i festivalområdet.
Bestill ditt opphold på www.thonhotels.no/vinterfestival
eller kontakt oss på tlf. +47 32 08 20 11 / hallingdal@thonhotels.no Kode: VINTER

Andre alternativer:
Torpomoen
Ål Feriepark: www.ferieparken.no

Grupper:

Kommer dere reisende i gruppe har vi mulighet til å tilby dere rimelig overnatting på leirsted, folkehøyskole etc. Ta kontakt med are@gulsrudleirsted.no for mer informasjon

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48