Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Presse

PRESSEAKKREDITERING

  • Det er kun pressemedier med minimum to heltidsansatte som får gratis adgang på festivalen.
Medier med en ansatt vil kunne få dagspass for en enkelt dag. De ansatte må være knyttet direkte til avisen/bladet eller lignende.
  • 
Det vil være ”personlig” håndtering av dere som pressefolk både før og under festivalen.Vi har en pressekoordinator som vil prøve å lede dere til de personene/artistene dere ønsker.
 Gi gjerne beskjed i god tid om dere har spesielle ønsker. Han vil også være behjelpelig med info, intervjuobjekter og bilder. Gjennom hele uken vil det være mulig å møte artister og talere på det som er Norges viktigste festival for kristen ungdom.
  • På Risøya har vi eget medarbeiderkontor der dere kan skrive artikler, bruke mail osv.Vi håper på denne måten at dere som pressefolk skal få et ”skreddersydd” opplegg som vil gjøre jobben lettere for dere.

For akkreditering, kontakt pressekoordinator på e-mail: presse@sginfo.no


For generelle spørsmål om festivalen kontakt ; Skjærgårdsgospel på e-mail: post@sginfo.no eller telefon 35 98 24 48

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48