Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Skjærgårds
Music and Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam varius magna ac sem mollis sit amet dictum nunc vulputate. Fusce consectetur lectus quis arcu egestas aliquam. Quisque accumsan urna sed nulla consequat sed dictum turpis lacinia. Suspendisse potenti. Donec at varius sem. Nulla sodales vulputate lectus, sed tempor metus ultrices nec. Cras ut nisi mi, eget ultrices lacus. Praesent eu urna libero. Nulla vel nisi non eros auctor vulputate et euismod sem. Vestibulum ut molestie massa. Phasellus ac turpis vitae nibh molestie egestas et sed massa. Suspendisse massa purus, vehicula ac tristique vitae, commodo quis sem. Mauris ultrices venenatis rhoncus. Quisque congue massa eu libero aliquet sollicitudin eu sed enim. Nullam aliquam diam vel erat elementum convallis vel sed nisi. Phasellus facilisis accumsan condimentum.

Nunc et arcu tempor enim varius imperdiet auctor a turpis. Sed sodales mattis augue non mattis. Praesent interdum arcu vel sapien hendrerit a imperdiet mi rhoncus. Vestibulum lacus eros, venenatis eu condimentum sit amet, laoreet at nunc. Nullam ante lorem, bibendum eget vulputate et, facilisis mollis felis. Etiam viverra molestie nisl, eu facilisis nisl adipiscing in. Nunc sollicitudin pellentesque leo sed varius. Sed imperdiet risus lectus.

www.skjærgårds.no

transposh_can_translate:
true

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48