Våre festivaler

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
SGMM
GE

Om oss

200 Festivaldager

40 000 Deltakere

2 400 Medarbeidere

i året

Samarbeidspartnere

SGMM
SGMM
SGMM
SGMM

Kontakt

Daglig Leder Jarle Storebø jarle@sginfo.no 905 27 404
Festivalsjef SGMM / Artistbooking Roar K. Eikli roar@sginfo.no 482 05 088
Administrasjon og nettverk Sven Ludvigsen sven@sginfo.no 928 81 346
Skjærgårdsprest Kristin Brandsæter kristin@sginfo.no 917 38 190
Permisjon Line Lundstrøm - -
Team Skjærgårds / Program SGMM Anette Stubseid Taylor anette@sginfo.no 975 11 447
Markedsleder og design Birgitte Bergerud Larssen birgitte@sginfo.no 452 30 076
Teknisk Leder Per Christian Strømstad pc@sginfo.no 993 96 967
Økonomi, Program Skjærgårdssang og Skärgårdssång Morten Skjævestad morten@sginfo.no 915 82 214
Personalleder Erik Wessman erik@sginfo.no 958 33 163‬
24Hours-koordinator Ingrid Brandsæter ingrid@sginfo.no 466 79 466
Foto og design Simen Aas simen@sginfo.no 473 81 262‬
Festivalsjef BGF Ingun Buen ingun@sginfo.no 924 80 334‬
Postboks 303
3791 Kragerø
post@sginfo.no
Tlf: 35 98 24 48
Send oss mail! Ring oss!

Turnéplan

2013

 

24.9 Agderkirken

26.9 Lillesand

27.9 Greipstad

19.10 Barnegospelfestivalen

22.10 Tjensvoll

23.10 Gausel/Hinna

24.10 Jørpeland

26.10 24H Festival Nærbø

4.11 Hana

5.11 Sunde

6.11 Bryne/Time

7.11 Egersund

11.11 Vikedal

12.11 Eikelandsosen

15.11 Sund

20.11 Fet/Dalen

21.11 Hurum

23.11 24H Festival Vegårdshei

26.11 Mandal

27.11 Farsund

29.11 Gjerpen

30.11 Harstad

2.12 Halden

3.12 Fredrikstad

4.12 Haugetun FHS

5.12 Skjeberg

2014

21.1 Grimstad

24.1 Norderhov

25.1 Sundvollen

28.1 Rennebu

29.1 Melhus

30.1 Byåsen

31.1 Trondheim

1.2 Trondheim

2.2 Selbu

5.2 Herøy

6.2 Vestnes

7.2 Eide

9.2 Stranda

10.2 Stryn

11.2 Haram

12.2 Skodje

20.- 23.2 Skjærgårds Vinter, Ål

25.2 Tveit

27.2 Flekkerøy

5.3 Sigdal

6.3 Nedre Eiker

7.3 Good Friday Skien

8.3 Rakkestad/Marker

19.3 Sande

21.3 Ulefossnatta

22.3 Tvedestrand

26.3 Sandefjord

27.3 Skårer

29.3 24H Festival Bø

2.4 Andebu

24H Festival Rennesøy

Skjærgårdsgospel

Stiftelsen Skjærgårds- gospel har siden 1981 arrangert Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø men flyttet i 2000 til Risøya hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48